На Одещині завершились випробування ракетного комплексу «Нептун»

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

РНБО

В Одеській області на полігоні Збройних сил «Алібей» закінчились випробування українського ракетного комплексу «Нептун». Про це повідомляє Укроборонпром у Facebook.

Перед цим, на завершальному етапі випробувань 17 червня на полігоні пройшли пуски ракет з бойовою частиною.

#anticovidUOP Закінчився 14-й тиждень роботи в особливому режимі.Цей тиждень приніс трагічні новини – «антонівці»...

Gepostet von Державний концерн "Укроборонпром" am Freitag, 19. Juni 2020

Ракети проєкту «Нептун» здатні знищувати не тільки корабельні цілі, а й наземні. Крім того, ці ракети є сучасним видом озброєння, вони керовані і практично непомітні для ворожих радарів.

Ракетний комплекс «Нептун»: успішно завершилися перші в історії незалежної України ракетні пуски з бойовою частиною – відео ТРК «Бриз»

#madeinUOP ⚡️⚡️⚡️Два бойові пуски ракет - обидві мішені знищено!На Одещині успішно завершилися випробування ракетного комплексу Р-360 «Нептун».Блискуча робота команди Олега Петровича Коростельова – щирі вітання колективу підприємства! 👏👏👏Готуємося до серійного виробництва! ▶️Олег Коростельов, генеральний директор та генеральний конструктор ДККБ «Луч»:«Як виробник ми готові виробляти дані комплекси серійно та поставляти в ЗС. Питання постановки на озброєння, це вже більш юридичне та бюрократичне питання, яке залежить від генерального замовника».▶️ Олексій Неїжпапа, командувач ВМС ЗСУ: «Ми провели перші в історії незалежної України ракетні пуски з бойовою частиною. Вони пройшли повністю успішно і ми перевірили бойові можливості наших крилатих ракет. Можна сказати, що сьогодні ми маємо повноцінний ракетний комплекс берегового базування і наші плани щодо переходу Військово-Морських сил від концепції ВМС, який чекає на противника біля своїх берегів, до концепції ВМС, які будуть зустрічати противника біля його берегів, продовжує виконуватися».Слава Україні 🇺🇦! Відео - ТРК "Бриз"

Gepostet von Державний концерн "Укроборонпром" am Freitag, 19. Juni 2020

РК-360МЦ «Нептун»

Комплекс забезпечує одночасний пуск до 24 ракет — залп шести пускових установок, з інтервалом пусків у залпі від 3 до 5 секунд. Він призначений для знищення ворожих кораблів, наземної техніки й укріплень. Повний час розгортання — до 15 хвилин. Ракета Р-360 масою 870 кг має бойову частину, що важить 150 кг. Дальність пуску — до 280 км. Швидкість ракети сягає близько 900 км/год, а висота польоту над гребенем хвиль — від 3 до 10 м. Комплекс після серійного запуску повинен надійти на озброєння Військово-морських сил ЗСУ.