У Херсонській ОДА прокоментували відсутність деяких ЗМІ на зустрічі з Зеленським. Причина — епідемія коронавірусу

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:

У Херсонській облдержадміністрації заявили, що не акредитували частину місцевих журналістів на зустріч із президентом Володимиром Зеленським через епідемію коронавірусу.

Про це повідомляється на сторінці ОДА у Facebook.

«Ми дуже вдячні всім медіа, які взяли участь у заході. Однак у зв’язку зі збільшенням числа випадків захворювання на COVID-19 та щоденну фіксацію антирекордів інфікувань кількість присутніх представників ЗМІ на заході була обмежена», — йдеться у повідомленні.

Там розповіли, що акредитували лише ті медіа, які мають найбільше охоплення та аудиторію. Зокрема на зустрічі були присутні журналісти телеканалу UA:Херсон, ТРК «Твій плюс», ТРК «Херсон плюс», ТРК «ВТВ плюс» та газети «Новий день».

Сьогодні відбулась чудова та значуща прес-подія для Херсонської області за участю Президента України та представників...

Gepostet von Херсонська обласна державна адміністрація am Freitag, 26. Juni 2020
  • У Херсоні частину місцевих ЗМІ не акредитували на зустріч із президентом Володимиром Зеленським, після чого вони оголосили акцію протесту і публікували порожні сторінки на своїх сайтах з новинами нібито із зустрічі. Деякі замість прямої мови президента залишають пробіли, а замість кількох букв у його прізвищі — зірочки.