У Чернівецькій області з 1 липня відкриють ресторани та відновлять автобусне сполучення

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

У Чернівецькій області з 1 липня відкриють ресторани та спортзали, а також відновлять внутрішньообласні автобусні перевезення.

Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації з посиланням на рішення Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

✅ На Буковині із 1 липня буде відновлено внутрішньообласне сполучення. Відповідне рішення ухвалила обласна комісія з...

Gepostet von Чернівецька обласна державна адміністрація am Montag, 29. Juni 2020

Ресторани та спортзали зобовʼязані дотримуватися протиепідемічних заходів (носіння масок, дезінфекція) і не пускати у приміщення більше ніж 10 людей. З 1 липня також зможуть працювати стадіони та спортмайданчики. Вимога така ж сама — не більше 10 осіб.

Громадський транспорт повинен набирати пасажирів, виходячи з кількості місць. Пасажири і водії повинні бути в масках. Також буде проводитися перевірка температури тіла.

  • У Чернівецькій області за минулу добу на коронавірус захворіли 59 осіб. 13 одужали, двоє померли. Всього по Україні за добу захворіли 646 осіб. Загальна кількість хворих — 23 454.
  • Напередодні Кабмін включив Чернівецьку область у перелік областей, в яких можливе послаблення карантину. Станом на 29 червня 12 областей та Київ не готові до послаблення карантинних обмежень.