У Києві відбулася акція на підтримку підозрюваних у вбивстві журналіста Шеремета

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:

У Києві відбулася акція під назвою «200 днів брехні» на підтримку підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета — Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь.

Про це пише «Укрінформ».

В акції взяли участь понад тисячу людей. Спочатку вони зібралися у столичному парку імені Шевченка, а згодом рушили до Офісу президента.

Метою заходу, за словами організаторів, було привернення уваги до відсутності доказів провини підозрюваних та фальсифікації матеріалів справи.

Gepostet von Free Dr Kuzmenko am Samstag, 4. Juli 2020
  • 22 травня стало відомо, що поліція закінчила досудове розслідування у справі про вбивство журналіста Шеремета за підозрою музиканту Андрію Антоненку, лікарці Юлії Кузьменко і військовій медсестрі Яні Дугарь.
  • Раніше стало відомо, що фігурантам справи про вбивство журналіста Павла Шеремета змінили підозри. Андрій Антоненко тепер є не організатором убивства, а виконавцем за попередньою змовою. Юлія Кузьменко також є виконавцем, а Яна Дугарь — пособником.
  • У провадженні тепер зазначається, що Кузьменко заклала вибухівку разом із Антоненком, але не натискала на спусковий пристрій: раніше в підозрі йшлося, що вона і закладала вибухівку, і натискала на спусковий пристрій.