«Динамо» виграло Кубок України з футболу

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Пресслужба Української асоціації футболу

Футбольний клуб «Динамо» (Київ) став переможцем розіграшу Кубку України сезону 2019/2020.

Фінальний матч між «Динамо» і «Ворсклою» (Полтава) відбувся у Харкові на стадіоні ОСК «Металіст». Першими рахунок відкрили полтавці — це на 10-й хвилині зробив Руслан Степанюк. «Ворскла» вела в рахунку недовго — на 28-й хвилині рахунок зрівняв динамівець Беньямін Вербіч.

Рахунок 1:1 зберігався до кінця основного часу і протягом двох додаткових таймів. У серії післяматчевих пенальті влучнішими були кияни — 8:7. Вирішальний промах «Ворскли» зробив Володимир Баєнко. Таким чином, кияни 12-й раз стали володарями Кубка України з футболу.

• Донецький «Шахтар» у суботу, 20 червня, достроково став чемпіоном України сезону 2019/2020.
  • У футбольного клубу «Карпати» немає грошей — команда не може провести виїзні поєдинки. Львівʼяни можуть не дограти поточний сезон Української премʼєр-ліги. Загальний борг клубу становить близько $5 млн.