В Україні стартують міжнародні військові навчання Sea Breeze — 2020

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

У Чорному морі починаються 20-ті міжнародні військові навчання Sea Breeze — 2020, які в цьому році пройдуть без етапу на суші через пандемію. Україно-американські маневри будуть тривати сім днів (з 20 по 26 липня). У них беруть участь вісім країн — Україна, США, Грузія, Болгарія, Іспанія, Румунія, Туреччина і Норвегія.

У маневрах візьмуть участь ракетний есмінець Шостого флоту США USS Porter (DDG78), іспанський фрегат Alvaro de Bazan (F-101), літаки ВМС США P-8 з патрульної ескадрильї VP (47) та інші кораблі. Всього буде 27 кораблів і 19 літаків. Склад військових — близько двох тисяч осіб.

Основну увагу буде приділено відпрацюванню безпеки операцій на морі (розвідка, координація, робота групами), серед яких протичовнова, протикатерна і протиповітряна оборона.

Як повідомляє Міноборони України, наші кораблі разом з кораблями НАТО тренуватимуть передачу вантажів на ходу, організацію звʼязку, мінування секторів та відпрацюють взаємодію з тактичною і морською авіацією. Також українські кораблі відпрацюють морські перехоплення судна-порушника.

Цьогорічні українсько-американські навчання «Сі Бриз», як завжди, обіцяють бути багатофункціональними і, без сумніву,...

Gepostet von Міністерство оборони України am Montag, 20. Juli 2020

«Важливим випробуванням для військових моряків стане виконання бойових вправ артилерійських стрільб по морських і повітряних цілях, а також проведення навчань з боротьби за живучість та порятунку екіпажу корабля, що зазнав лиха в морі», — сказано у повідомленні.

Міноборони України