В Азовском море во время учений буксир ВСУ «Корец» сопровождали три российских корабля

Автор:
Костя Андрейковец
Дата:

В Азовском море во время отработки боевой подготовки морской буксир Военно-морских сил Украины «Корец» сопровождали три российских корабля ФСБ.

Об этом сообщает штаб Операции объединенных сил.

Морський буксир «Корець» здійснив плановий вихід в море#ООС #операція_ОСЗ метою виконання поставлених командуванням Об’єднаних сил завдань, а також відпрацювання заходів бойової підготовки морський буксир «Корець» здійснив плановий вихід в море.Під час виходу з пункту базування на дистанції близько 10 морських миль був виявлений надводний корабель, після візуального спостереження його ідентифікували як сторожовий корабель. Він зблизився із буксиром на півтори милі, ліг на паралельні курси і продовжив слідування курсом «Корця».Непроханим гостем виявися сторожовий корабель ФСБ РФ «Краснодарець» (проект 10412, шифр «Світляк»). Наблизившись до нашого буксира по лівому борту на відстань близько трьох морських миль, російський корабель дав повний хід і швидко збільшив відстань, після чого взяв «Корець» на супровід. У той же час другий корабель йшов по правому борту, а третій тримався на великій відстані десь попереду.Не дивлячись на «неприємне сусідство», на борту буксира «Корець» відпрацювали питання протидиверсійної оборони корабля, виконали вправи практичних стрільб із штатного корабельного озброєння та стрілецької зброї. Вихід у море та виконання заходів бойової підготовки буксиром «Корець» прикривалися дивізіоном артилерії, на бойовому чергуванні перебували вертольоти армійської авіації та літаки винищувальної та штурмової авіації. Всі завдання на вихід в море було відпрацьовано.Разом переможемо!Слава Україні!

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Sonntag, 10. März 2019

Во время учений украинские моряки обнаружили в 10 милях от себя сторожевой корабль, который после сблизился на полторы мили и шел параллельно.

«Незваным гостем оказался сторожевой корабль ФСБ РФ «Краснодарец» (проект 10412, шифр «Светляк»). Приблизившись к нашему буксиру по левому борту на расстояние около трех морских миль, российский корабль дал полный ход и быстро увеличил расстояние, после чего взял «Корець» на сопровождение. В то же время второй корабль шел по правому борту, а третий держался на большом расстоянии где-то впереди», — говорится в сообщении.

В штабе отметили, что несмотря на «неприятное соседство», буксир отработал все поставленные задачи и провел учебные стрельбы.

Также указывается, что «Корець» прикрывал дивизион артиллерии. На боевом дежурстве находились вертолеты армейской авиации и самолеты истребительной и штурмовой авиации, которые могли прийти на помощь буксиру в любой момент.