Второй тур выборов президента: в зоне ООС высокая явка среди военных

Автор:
Костя Андрейковец
Дата:

В зоне ООС наблюдается высокая явка среди военных во втором туре выборов президента. Как сообщает штаб Операции объединенных сил, голосование на линии фронта и в близлежащих районах проходит в штатном режиме.

Військовослужбовці підрозділів та частин Об'єднаних сил в районі відповідальності ОТУ "Північ" реалізовують своє громадянське право під час виборів Президента України#ООС #Операція_ОСНі постійна бойова готовність, ні служба в безпосередній близькості від лінії розмежування не стала на заваді для проведення голосування під час другого туру виборів Президента України. От наприклад спеціальна виборча дільниця під номером 000001 знаходиться всього за кілька кілометрів від ворожих позицій. Першими сюди прийшли проголосувати військовослужбовці, які заступатимуть в наряд та добове чергування. Згодом з передових позицій «вахтовим методом» почали привозити особовий склад. Для посилення безпеки проведення виборів командування бригади вжила низку прихованих, але дієвих заходів. Таким чином кожен солдат, сержант та офіцер отримали право здійснити своє волевиявлення. Багато було зроблено і стосовно організації роботи дільниць. - Ми пройшли спеціальне навчання, - розповів голова однієї з дільничних комісій Євген. – Маємо необхідне обладнання, підготували нашу дільницю відповідно до всіх вимог чинного законодавства. Військові подбали за все – як за такі дрібнички, як запасні ручки до кабінок голосування, так і за важливіші – додаткові бюлетені, на випадок якщо хтось випадково зіпсує свій. - Ми проводимо абсолютно чесні вибори, - наголосив голова однієї з дільничних комісій Іван. – Нікому з військовослужбовців не розповідалось, за кого вони мають голосувати, так само і не проводилось заборонених агітацій під час президентських перегонів. Всі ми вважаємо, що кожна людина має право вільно вирішувати долю держави.На всіх спеціальних виборчих дільницях зафіксована висока явка виборців. - Зараз, на лінії розмежування знаходяться кращі з кращих представників нашої держави, - каже військовослужбовець Збройних Сил України Віталій. – і кому, як не їм вирішувати долю держави. Адже тут ми захищаємо Україну зі зброєю в руках, то захистимо її і політично.Рухаємось далі!Разом переможемо!Слава Україні!

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Sonntag, 21. April 2019

«Ни постоянная боевая готовность, ни служба в непосредственной близости от линии разграничения не стала помехой для проведения голосования во время второго тура выборов президента Украины [...]. Каждый солдат, сержант и офицер получил право осуществить свое волеизъявление [...]. На всех избирательных участках зафиксирована высокая явка избирателей», — говорится в сообщении.

Высокая явка также наблюдается среди военных на спецучастках в Приазовье. «На специальном избирательном участке в ближайшем к передовым позициям 61-м военном мобильном госпитале в Мариуполе военнослужащие отличились особой активностью. Еще до восьми часов утра перед контрольно-пропускным пунктом заведения образовалась очередь из сотен желающих отдать свой голос за избранного каждым из них кандидата в президенты страны», — отметили в штабе.

На Приазов'ї військовослужбовці Об'єднаних сил проявляють високу активність під час голосування на спеціалізованих...

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Sonntag, 21. April 2019