В Ровно участников митинга за импичмент Зеленскому забрали в полицию

Автор:
Андрей Сухраков
Дата:

В Ровно двух участников импровизированного митинга за импичмент президенту Владимиру Зеленскому забрали в полицию и составили на них административный протокол. Об этом сообщает «UA: Рівне» на своей странице в Facebook.

«Установлено, что 20-ти и 16-летние жители Ровно на майдане Незалежности проводили митинг несанкционированно, то есть не подали заранее соответствующей заявки. Поэтому работники полиции составили на парня и 16-летнюю девушку в присутствии матери админпротоколы по ст. 185-1 КУоАП (нарушение порядка и организации проведения собраний, митингов, уличных походов и демонстраций). Кроме того, поскольку правонарушительница несовершеннолетняя, на мать составили админпротокол за невыполнение родителями обязанностей по воспитанию детей по ст. 184 КУоАП. Все материалы будут направляться в суд для принятия решения», — отметила пресс-офицер полиции Мария Юстицкая.

(ОНОВЛЕНО)Сьогодні у центрі Рівного на майдані Незалежності відбувся мітинг за імпічмент президента. Двох учасників...

Gepostet von UA: Рівне am Samstag, 25. Mai 2019

Чуть позже Юстицкая заявила, что задержания как такового не произошло. А забрали в полицию пару лишь для составления административных материалов.

Тем не менее, участница пикета Дарина Коцюруба заявила, что в отделении полиции на нее оказывали давление.

Мітинг на Майдані Незалежності

– Вона подзвонила своєму головному, він прийшов і сказав мені, що я все таки затримана. Вони кричали на мене, тисли, ця пані. – Сказала Суспільному неповнолітня учасниця акції протесту на Майдані Дарина Коцюруба. – Вона декілька разів говорила мені, що я зіпсувала їй день.Журналісти Суспільного запитали у начальника міськвідділу поліції, на якій підставі затримували учасників акції. – Дівчину і хлопця не затримували, а запросили у підрозділ для складання матеріалів про адміністративне правопорушення, – сказав начальник Рівненського міськвідділу поліції Василь Зелінський. – Ми змушені були реагувати на правопорушення.Про факт складання протоколів на учасників мітингу за імпічмент президента, 20-ти і 16-річні жителів Рівного на Майдані Незалежності повідомила прес-офіцерка поліції області Марія Юстицька.На цьому відео все, що сказала журналістам Суспільного Дарина Коцюруба, яка зі своїм другом Романом стояла з плакатами в центрі міста, після чого правоохоронці, за словами дівчини, повели їх у відділок поліції. Нам стало відомо, що неповнітню Дарину з відділку вже забрала її мама. У відео також коментарі заступника начальника міськвідділу та матері Дарини. Дивитися до кінця обов‘язково.Початок історії читайте тут: http://bit.ly/2WmviGFДетальніше читайте на нашому сайті https://rv.suspilne.media/news/24004

Gepostet von UA: Рівне am Samstag, 25. Mai 2019

«Она [Паламарчук Анна Александровна] позвонила своему главному, чтобы он пришел и сказал мне, что я все-таки задержана. Они кричали на меня, давили, эта дама несколько раз разговорила мне, что я испортила ей день», — уточнила она.