В Харькове неизвестные ночью возвращали таблички с именем Жукова на дома на проспекте Григоренко

Автор:
Катерина Коваленко
Дата:

В Харькове неизвестные ночью сняли несколько табличек на домах на проспекте Петра Григоренко и повесили на их места другие — с надписью «проспект маршала Жукова».

Об этом сообщает UA:Харьков.

Таблички з іменем Жукова на проспекті у Харкові

На проспекті, якому міськрада повернула ім'я Маршала Жукова, пізно ввечері 25 червня почали змінювати таблички. Про це UA: Харків розповів мешканець Харкова Сергій Тимохін. За його словами, до нього звернулися знайомий, мешканець одного з будинків по проспекту. Чоловік побачив драбину за вікном і вирішив, що до його сусідів намагаються вдертися невідомі. «Біля будинку, біля його вікна, встановили драбину якісь люди, як йому здалося, полізли до сусідів. Оскільки він був один в кімнаті, незрозуміло, що відбувалося, люди спустилися і поїхали собі. Це була біла «Волга» з драбиною на багажнику. Подзвонив, вийшов з хати, подивився, що так, вікно у сусідів ціле, але побачив, що змінена табличка. Питання: чому це відбувається вночі? Сказали, що вночі цього робити не варто. По-перше, це турбує мешканців. По-друге, я розумію, що є рішення, треба показати всі папери і зробити це вдень, щоб це було не, як у крадіїв...», — розповів Тимохін. На місце викликали поліцію. Патрульні попросили робочих припинити роботи до завтра. https://kh.suspilne.media/news/28052

Gepostet von UA: Харків am Dienstag, 25. Juni 2019

Новые таблички висят на домах проспекта № 17, 19, 21, 23 и 31.

По словам местного жителя Сергея Тимохина, который видел процесс установки табличек, это делали неизвестные люди на белой «Волге».

По информации журналистов, на место приехала полиция. Люди, которые меняли таблички, не представились, но сказали, что работают «на основании соглашения». Патрульные попросили рабочих прекратить работы до утра.