Метро в Киеве закрывается 17 марта в 23:00. В Харькове — в 20:00

Автор:
Ангелина Шеремет
Дата:

17 марта в 23:00 киевский метрополитен прекращает перевозку пассажиров. Об этом сообщил мэр Киева Виталий Кличко в Facebook.

В Києві тимчасово закривається метрополітен

Друзі! Київ живе в умовах суворих обмежувальних заходів. Згідно рішення урядової комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, та постанови кабінету міністрів, Київ повинен закрити метрополітен. Так само, як Дніпро та Харків. Тому, сьогодні з 23-ої години київський метрополітен припиняє перевезення пасажирів. Попередньо до 3 квітня. Наземний пасажирський транспорт працює в штатному режимі, дублюючи лінії метро. Я закликаю киян піклуватися про своє здоров'я та безпеку і залишатися вдома. Ті ж, кому потрібно в цій ситуації їздити на роботу, мають берегти себе і оточуючих - користуватися засобами індивідуального захисту.

Gepostet von Віталій Кличко am Dienstag, 17. März 2020

Предварительно метро закрыли до 3 апреля. Наземный пассажирский транспорт, по словам мэра, работает в штатном режиме, дублируя линии метро.

В то же время заместитель Харьковского городского головы Евгений Водовозов заявил, что в городе метро решили закрыть также 17 марта, но в 20:00. Относительно наземного транспорта Харькова, то до конца дня обещают разработать особый график движения.

В Днепре метро закрывают 17 марта в 15:00.