Актор і модель Зомбі-бой покінчив з собою. Що ми знаємо про його життя та смерть

Автор:
Тома Балаєва
Дата:

Канадський актор і тату-модель Рік Дженест, відомий як Зомбі-бой, знайдений мертвим у Монреалі. Швидше за все, він покінчив з собою. Смерть моделі підтвердила поліція, а пізніше про це написала в Twittеr співачка Леді Гага. На момент смерті Дженесту було 32 роки. Корреспондент «Бабеля» Тома Балаєва розповідає, хто такий Зомбі-бой, і чому всі говорять про його смерть

Рік Дженест отримав прізвисько Зомбі-бой в 16 років, коли зробив перше татуювання. Це сталося через кілька місяців після операції з видалення пухлини головного мозку. До операції Дженест перебував у важкому стані і не сподівався, що виживе. Татуювання у вигляді обрізаного черепа символізувало одужання.

Zombie Boy/Facebook

Після цього Дженест поступово вкривав все тіло татуюваннями. У підсумку він двічі потрапив в Книгу рекордів Гіннеса як людина з найбільшою кількістю татуювань кісток (139) і комах (176).

У березні 2010 року Дженест розмістив свої фотографії в Facebook і майже відразу став популярним. Його помітив дизайнер, креативний директор модного дому Mugler Нікола Формічетті. У січні 2011 року Зомбі-бой представляв в якості моделі колекцію чоловічих костюмів Mugler.

Mugler.com

Через Формічетті Дженест познайомився з Леді Гагою і в лютому 2011 року зʼявився в її кліпі «Born This Way».

У тому ж році Зомбі-бой знявся в рекламі тонального крему косметичної компанії Dermablend. У ролику Дженест зʼявляється з чистою шкірою, а потім стирає з себе тональний крем, і під ним проявляються татуювання.

З тих пір Дженест продовжував працювати як модель, брав участь майже у всіх проектах Формічетті і знявся в рекламі ще багатьох косметичних брендів. Зомбі-бой зіграв ролі в декількох фільмах, серед яких – «47 ронінів» Кіану Рівза.

Крім зйомок, Дженест писав музику і останнім часом разом з колишнім гітаристом Роба Зомбі Майком Ріггсом працював над його новим альбомом.

Перед смертю Дженест опублікував у Facebook і Instagram вірш про сенс життя і смерті, присвячений Дамбалі – сутності з релігії вуду, яка вважається початком і кінцем усіх речей.

—THE WELL—o Damballalo we howl upon stars hung above we soul cast down the well of stone as fire laid betwixt two...

Gepostet von Zombie Boy am Donnerstag, 2. August 2018