Тисячі людей з «Нацкорпусу» та «Національних дружин» пройшли маршем центром Києва. Цього разу без фаєрів і кричалок. Фоторепортаж

Автор:
Євген Спірін
Дата:

Сергій Моргунов / «Бабель»

У Києві відбувся марш «Національного корпусу» та «Національних дружин». Їхній лідер — депутат Андрій Білецький. Ходу приурочили до другої річниці створення організації. У марші взяли участь більше тисячі людей з 20 областей. Вони позиціонують себе як загони територіальної оборони.

Люди пройшлися від Майдану до Косого Капоніра на Печерську.

Сергій Моргунов / «Бабель»

На марші були тільки представники «поліції діалогу» та кілька патрульних, які перекривали рух для автомобілів.

На початку акції учасники маршу повісили на торговий центр «Глобус» банер з написом «Свинарчуков Порошенко за ґрати» та вимагали розслідувати крадіжки в оборонній сфері.

На вулиці Косий Капонір прийняли присягу Волинський та Івано-Франківський осередки організації і оголосили про створення «Східного» і «Південного крила».

Марш відрізнявся від звичайної ходи націоналістів: не було традиційних кричалок і фаєрів. Націоналісти йшли мовчки. Як пояснили організатори, вони не хотіли вчиняти «багато галасу» і просто нагадали «ворогам України, що ми є».

Сергій Моргунов / «Бабель»

Лідер руху «Азов» Андрій Білецький заявив, що «поліція не працює» і «потрібно карати всіх, хто порушує закон». Марш пройшов спокійно і без сутичок. Наступну акцію націоналісти збираються провести завтра, 3 березня. Це буде акція протесту «під стінами маєтку Свинарчуків-Гладковських».

Сергій Моргунов / «Бабель»