В Одесі горіла психіатрична лікарня, загинули 6 пацієнтів і медсестра. Ось що там зараз відбувається — у 8 фото

Автор:
Ігор Гора
Дата:

Ігор Гора / «Бабель»

Увечері 10 червня в Одеській обласній психіатричній лікарні почалася пожежа, яку гасили півтори години. У цей час у лікарні перебували 57 людей, деякі вийшли самі, а ще 15 евакуювали рятувальники. Семеро людей — шість пацієнтів і медсестра Юлія Нікітіна — загинули. Президент Володимир Зеленський доручив створити спецкомісію, щоб розслідувати причини пожежі, слідство каже про можливий підпал. Ми попросили одеського фотографа видання «Маяк» Ігоря Гору піти до згорілого відділення та подивитися, що там зараз відбувається.

Одеська психіатрична лікарня розташована на вулиці Воробйова. Пожежа в сьомому відділенні почалася близько десятої вечора. Це вже друга пожежа за два місяці. У квітні горіло пʼяте відділення, але тоді ніхто не постраждав. Сьоме відділення — це старий барак, обнесений парканом з профнастилу. Як кажуть працівники лікарні, його встановили, щоб пацієнти літнього віку з деменцією не виходили за територію і не губилися.

Пожежа знищила третину будівлі. Біля вʼїзду у відділення — поліцейська машина, автомобілі МНС і криміналістичної служби. За рогом дірка в паркані — кілька секцій зняли, коли гасили пожежу. Сфотографувати згорілий корпус можна тільки через неї. Поліцейські опитують співробітників, зʼясовують, чи не помічали вони когось, хто міг підпалити лікарню. Криміналісти щось вимірюють.

Ігор Гора / «Бабель»

Ігор Гора / «Бабель»

Ігор Гора / «Бабель»